Clip in príčesky – informácie

Napriek tomu, že neustále skúšame celý rad prípravkov, každú novinku v starostlivosti o naše vlasy, výsledok  nie je dokonalý. Najmä vtedy, ak máme vlasy jemné, nie sú dostatočne husté a nespĺňajú ani požadovanú dĺžku pre účes, ktorý sme si vysnili. A pretože my ženy sa len tak ľahko nevzdávame našich snov a predstáv, hľadáme a skúšame ďalej. Začíname sa zaujímať o metódy predlžovania a zahusťovania vlasov, študujeme ich jednotlivé techniky,  spôsoby aplikácie, návody na použitie a starostlivosť o ne.

Dnes je na trhu v ponuke hneď niekoľko metód predlžovania a zahusťovania vlasov, a tak nečudo, že sa nevieme rozhodnúť pre tú správnu. Tá najvhodnejšia metóda snáď ani neexistuje, každej z nás vyhovuje niečo iné a každá metóda predlžovania a zahusťovania vlasov má svoje pre aj proti. Najlepšie by bolo mať možnosť vyskúšať si to „na nečisto“. Mať možnosť akejsi generálky účesu. Jednak preto, aby sme zistili, čo sa dá z takýchto vlasov vytvoriť, čo nám pristane, ale aj preto, aby sme si vyskúšali, ako sa budeme cítiť.

Ak už sme sa rozhodli svoje vlasy si predĺžiť alebo zahustiť, túto možnosť „na nečisto“ vyskúšať si výsledný efekt nám dávajú práve clip in príčesky. Ide o príležitostné predĺženie vlasov, ktoré nie je „natrvalo“. Clip in príčesky sú určené pre domáce použitie, je to spôsob krátkodobého predĺženia a zahustenia vlasov s jednoduchou aplikáciou. Na vlasových pásoch clip in príčeskov sú pripevnené clipy ( pukačky), ktoré sa jednoduchým kliknutím pripevnia na prírodný vlas. Clipy spoľahlivo držia, sú ľahké a dobre sa s nimi manipuluje.Takže s trochou zručnosti si každá žena dokáže sama vytvoriť doma účes za niekoľko minút. Takisto ho môže kedykoľvek rýchlo odložiť, čo je veľmi praktické a výhodné. Nielen preto, že sú činnosti, pri ktorých nám dlhé vlasy skôr prekážajú, nielen preto, že odložením clip in príčesku ich šetríme a tým značne predĺžime ich životnosť, ale aj preto, že starostlivosť a ich údržba je takto jednoduchšia a pohodlnejšia.

Clip in príčesky nemusíme tak často umývať ako svoje vlasy, a hlavne nie vždy, keď si musíme a máme potrebu umyť naše vlastné . Sú dostupné v špecializovaných predajniach alebo sa dajú objednať v internetových obchodoch. Hlavne internetový obchod nám ponúka pohodlný nákup z domova, dáva nám možnosť v pokoji sa rozhodnúť a vybrať si zo širokej škály clip in príčeskov v rôznych farbách a dĺžkach.